2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Mobilní telefony a chytrá zařízení
Beschreibung: Předmětem plnění je zajištění dodávek mobilních telefonů a chytrých zařízení a souvisejících služeb dle níže uvedených CPV kódů. Předmět plnění bude realizován dle požadavků zadavatele specifikovaných v jednotlivých veřejných zakázkách zadávaných v rámci DNS na elektronickém profilu zadavatele. Prostřednictvím DNS budou kvalifikovaní dodavatelé vyzýváni k předložení nabídek podle bližší specifikace zadavatele v rámci jednotlivých veřejných zakázek. Zadavatel upozorňuje, že v rámci jednotlivých minitendrů budou vyžadovány další požadavky, které vyplynou z charakteru těchto jednotlivých minitendrů.
Interne Kennung: PZ-2026-0000450
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 31111000 Adapter, 32252000 GSM-Telefone, 32252100 Freisprech-Mobiltelefone, 18521000 Kleinuhren, 31158000 Ladegeräte, 31230000 Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen, 37440000 Fitnessgeräte, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 30237250 Computerreinigungszubehör, 30237251 Computerreinigungskits, 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32252000 GSM-Telefone, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 18521000 Kleinuhren, 37440000 Fitnessgeräte, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 32252100 Freisprech-Mobiltelefone, 30237200 Computerzubehör, 31158000 Ladegeräte, 31230000 Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen, 31111000 Adapter, 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen, 30237250 Computerreinigungszubehör, 30237251 Computerreinigungskits