391131-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur- und Wartungsdienste – Inspanningsgericht bouwkundig onderhoud Provincie Noord-Brabant
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInspanningsgericht bouwkundig onderhoud Provincie Noord-Brabant
BeschreibungDe Provincie Noord-Brabant is voornemens een Europese openbare aanbesteding te starten voor het inspanningsgericht bouwkundig onderhoud van het Provinciehuis Noord-Brabant (gemeentelijk monument) en het Museumkwartier (gedeeltelijk rijksmonument) te ’s-Hertogenbosch. De opdracht omvat preventief en correctief onderhoud, vervanging van gebouwonderdelen en het borgen van de vereiste conditie conform NEN 2767. De aanbesteding heeft als doel het contracteren van één opdrachtnemer voor een betrouwbare en toekomstbestendige onderhoudsdienstverlening voor een periode van 10 jaar. De opdracht betreft het inspanningsgericht bouwkundig onderhoud voor het Provinciehuis Noord-Brabant en het Museumkwartier te ’s-Hertogenbosch. De huidige vastgoedomvang bedraagt circa 67.000 m² BVO. De opdrachtomvang is dynamisch en kan gedurende de contractperiode wijzigen als gevolg van toevoeging, wijziging of afstoting van gebouwen, gebouwonderdelen of voorzieningen.
Interne KennungC2369141
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe Provincie Noord-Brabant is voornemens een Europese openbare aanbesteding te starten voor het inspanningsgericht bouwkundig onderhoud van het Provinciehuis Noord-Brabant (gemeentelijk monument) en het Museumkwartier (gedeeltelijk rijksmonument) te ’s-Hertogenbosch. De opdracht omvat preventief en correctief onderhoud, vervanging van gebouwonderdelen en het borgen van de vereiste conditie conform NEN 2767. De aanbesteding heeft als doel het contracteren van één opdrachtnemer voor een betrouwbare en toekomstbestendige onderhoudsdienstverlening voor een periode van 10 jaar. Het betreft inspanningsgericht bouwkundig onderhoud voor het Provinciehuis Noord-Brabant en het Museumkwartier te ’s-Hertogenbosch. De huidige vastgoedomvang bedraagt circa 67.000 m² BVO. De opdrachtomvang is dynamisch en kan gedurende de contractperiode wijzigen als gevolg van toevoeging, wijziging of afstoting van gebouwen, gebouwonderdelen of voorzieningen.
Interne Kennung1