2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schuldhulpverlening aan particulieren en ondernemers in de regio Westfriesland
Beschreibung: De gemeenten Hoorn, Stede Broec, Enkhuizen, Drechterland, Medemblik, Koggenland en Opmeer vormen de regio Westfriesland en kopen gezamenlijk in. De huidige overeenkomsten voor de uitvoering van schuldhulpverlening aan particulieren en ondernemers eindigen op 31 maart 2026. De gemeenten willen deze opdracht aanbieden in twee percelen, te weten: • Perceel 1: Schuldhulpverlening aan particulieren • Perceel 2: Schuldhulpverlening aan ondernemers Het doel van de aanbestedingsprocedure is om met maximaal één Inschrijver per perceel een raamovereenkomst te sluiten voor het uitvoeren van nadere opdrachten. Inschrijver kan de keuze maken om voor perceel 1, perceel 2 of beide percelen in te schrijven. Een inschrijver kan één of beide percelen gegund krijgen.
Interne Kennung: 2218443
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente Hoorn treedt namens de regio op als aanbestedende dienst. Gelet op de omvang van de Opdracht, de aard van de Opdracht en de karakteristieken van de leveranciersmarkt hebben we gekozen voor de Europese openbare procedure, te weten de procedure voor Sociale en Andere Specifieke diensten (SAS-procedure) waarbij we gunnen op beste prijs kwaliteitsverhouding. Deze procedure geeft de Aanbestedende dienst meer ruimte om een Aanbestedingsprocedure in te richten passend bij de Opdracht en de markt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Schuldhulpverlening aan particulieren
Beschreibung: Dit perceel omvat het gehele schuldhulpverleningstraject aan particulieren vanaf de hulpvraag van de inwoner tot en met de nazorg en het bestaat uit verschillende producten. Dit is gebaseerd op de NVVK-modules en gedragscodes. De inkoop van producten verschilt per gemeente, zie hiervoor bijlage 5. Productenoverzicht schuldhulpverlening aan particulieren
Interne Kennung: T156167-
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Gemeente behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst, om welke reden dan ook, (delen van) de af te nemen dienstverlening te beperken, op te schorten of te beëindigen. Deze mogelijke wijzingen kunnen invloed hebben op de scope van de Raamovereenkomst. De Opdrachtnemer is verplicht om deze wijzigingen te accepteren, zonder dat hieraan rechten op schadevergoeding of compensatie kan worden ontleend. Het omgekeerde is ook mogelijk. De Gemeente kan om welke reden dan ook besluiten om één of meer producten die nu in eigen beheer of nog helemaal niet worden uitgevoerd (zoals de uitvoering van innovatieve voorstellen als bedoeld in eis 2.6 van het Programma van Eisen), geheel of gedeeltelijk te laten uitvoeren door Opdrachtnemer. Ook in dat geval wijzigt de scope van de Raamovereenkomst. Partijen zullen in dat geval nadere afspraken maken over de financiële consequenties van deze wijzigingen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Schuldhulpverlening aan ondernemers
Beschreibung: Dit perceel omvat het gehele schuldhulpverleningstraject aan ondernemers/ zzp’ers vanaf de hulpvraag van de inwoner tot en met de nazorg en het bestaat uit verschillende producten. Dit is gebaseerd op de NVVK-modules en gedragscodes. De inkoop van producten verschilt per gemeente, zie hiervoor bijlage 6 Productenoverzicht schuldhulpverlening aan ondernemers.
Interne Kennung: T156167-2