2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizace výtvarné části stálé expozice Regionálního muzea a galerie v Jičíně
Beschreibung: Předmětem soutěže je vytvoření několika výtvarných objektů, přesně vymezených v rámci celkového stávajícího návrhu expozice, které by měly do celkového řešení vnést nový autorský pohled a výtvarný rukopis, a tak podtrhnout a doplnit celkovou hravou a interaktivní koncepci expozice.
Interne Kennung: CIRI/2026/111
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen, 39154000 Messeeinrichtungen, 92521100 Museumsausstellungen, 39298900 Diverse Dekorationsartikel, 92311000 Kunstwerke
5. Los
Los: LOT-0001