2. Verfahren
Verfahren
Titel: GGH001 Schoonmaak en glasbewassing
Beschreibung: De Stichting Gemeentelijk Gymnasium Hilversum wil een leverancier contracteren om te voldoen aan haar behoefte voor schoonmaak en glasbewassing. Drie schoolgebouwen, ongeveer duizend leerlingen, honderd medewerkers. De geraamde waarde is over de totale looptijd van acht jaar. De raamovereenkomst kan uitgeput worden tot tweemaal het hoogste van de volgende bedragen: inschrijfbedrag of de geraamde waarde.
Interne Kennung: GGH001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GGH001 Schoonmaak
Beschreibung: De Stichting Gemeentelijk Gymnasium Hilversum wil een leverancier contracteren om te voldoen aan haar behoefte voor schoonmaak. Drie schoolgebouwen, ongeveer duizend leerlingen, honderd medewerkers. De geraamde waarde is over de totale looptijd van acht jaar. De raamovereenkomst kan uitgeput worden tot tweemaal het hoogste van de volgende bedragen: inschrijfbedrag of de geraamde waarde.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen.
Los: LOT-0002
Titel: GGH001 Glasbewassing
Beschreibung: De Stichting Gemeentelijk Gymnasium Hilversum wil een leverancier contracteren om te voldoen aan haar behoefte voor glasbewassing. Drie schoolgebouwen, ongeveer duizend leerlingen, honderd medewerkers. De geraamde waarde is over de totale looptijd van acht jaar. De raamovereenkomst kan uitgeput worden tot tweemaal het hoogste van de volgende bedragen: inschrijfbedrag of de geraamde waarde.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: GGH001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: GGH001 Schoonmaak
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingen.
Lot: LOT-0002
Title: GGH001 Glasbewassing
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3