391249-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Netzkomponenten – Nákup firewallů pro DC3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup firewallů pro DC3
BeschreibungPředmětem plnění je dodání 2 kusů firewallových zařízení typu Next Generation Firewall (NGFW) vč. poskytnutí příslušného software v aktuální verzi s potřebnými licencemi k jeho užití, a poskytování / zajištění poskytování záruční podpory ve zvýšených parametrech k dodaným NGFW po dobu 60 měsíců. NGFW jsou určena pro nové datové centrum zadavatele, jehož pronájem má být zajištěn na základě samostatné veřejné zakázky „Pronájem datového centra DC3“.
Interne Kennung2600033
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001