2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software Reseller Gemeente Tilburg
Beschreibung: De Opdracht die Aanbestedende dienst heeft in te vullen en waarvoor zij op zoek is naar één Opdrachtnemer om een Overeenkomst mee te sluiten ziet toe op: Inkoop-dienstverlening bij aanschaf van nieuwe en te verlengen (indien van toepassing) van standaard (nadrukkelijk géén maatwerk) en vrij-verhandelbare software licenties, aangevuld met dienstverlening op gebied van advies, optimalisatie en compliancy. Aanbestedende dienst raamt de Opdracht op zo’n 38.000 licenties per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2025/059/DIT/CD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Selecteren van één Opdrachtnemer. De Inschrijver die in aanmerking komt voor gunning van de Opdracht is de Inschrijver die de Economisch Meest Voordelige Inschrijving heeft ingediend op basis van Laagste Prijs.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Software Reseller
Beschreibung: Het doel van deze aanbestedingsprocedure is het afsluiten van een Overeenkomst met een Opdrachtnemer, zijnde een software reseller. Middels deze Overeenkomst koopt Opdrachtnemer voor Opdrachtgever softwarelicenties in bij de fabrikant/distributeur/ontwikkelaar/vendor en levert deze door aan Opdrachtgever. Daarnaast adviseert Opdrachtnemer op het gebied van softwarelicenties aan Opdrachtgever.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële looptijd van twee (2) jaar waarna deze van rechtswege eindigt. Voor de periode hierna bestaan er twee (2) optionele verlengingen, door Aanbestedende dienst in te roepen, van ieder één (1) jaar. Hierna verloopt de Overeenkomst vanuit rechtswege. Opdrachtgever zal uiterlijk zes (6) maanden voor de einddatum van de Overeenkomst berichten of zij de Overeenkomst wenst voort te zetten.