2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie bezpośredniej ochrony fizycznej w Wolińskim Parku Narodowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie bezpośredniej ochrony fizycznej w Wolińskim Parku Narodowym. Szczegółowe wymagania odnośnie realizacji przedmiotu zamówienia, a także płatności określone zostały we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. Szczegółowy opis czynności do wykonania w ramach zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001