See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kruszywa kamiennego naturalnego dla Nadleśnictwa Józefów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa naturalnego kamiennego o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 mm, 0/63 mm oraz 31,5/63 mm rozumiana jako sprzedaż, załadunek, ważenie, transport, rozładunek i rozłożenie kruszywa na koszt Wykonawcy we wskazane przez przedstawicieli Zamawiającego miejsca w celu bieżącego uzupełnienia ubytków (koleiny, wyboje etc.) powstałych w nawierzchni jezdni dróg leśnych i stałych szlaków leśnych na terenie Nadleśnictwa Józefów. Ubytki są różnej szerokości i głębokości. Obowiązkiem Wykonawcy jest rozłożenie wymaganej przez Zamawiającego grubości warstwy kruszywa i rozrównanie go za pomocą sprzętu, w sposób umożliwiający przejazd po wysypaniu kruszywa w celu zachowania ciągłości technologicznej pozyskania drewna z terenu pożarzyska . Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe oraz zamówienie w trybie prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego zabezpieczenia środków finansowych. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub w części) w przypadku, gdy będzie to leżeć w interesie w Zamawiającego i wynikać z jego bieżących potrzeb. Prawo opcji obejmuje prawo do zwiększenia ilości ton kruszywa. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji przez cały okres realizacji umowy. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Dostawa przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji odbędzie się na takich samych zasadach jak zamówienie podstawowe. Wielkość zamówienia podstawowego wynosi 8 500 ton, w tym: frakcja 0/31,5 mm 1 000 ton, frakcja 31,5/63 mm 5 000 ton frakcja 0/63 mm 2 500 ton. Wielkość zamówienia w trybie prawa opcji wynosi 2 500 ton, w tym: frakcja 0/31,5 mm 500 ton, frakcja 31,5/63 mm 1 500 ton, frakcja 0/63 mm 500 ton. Dostawa będzie realizowana sukcesywnie w oparciu o zapotrzebowanie Zamawiającego.
Interne Kennung: S.270.8.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
5. Los
Los: LOT-0001