39141-2025 - Wettbewerb
Polen – Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat – Sukcesywna dostawa chemii przemysłowej na potrzeby Oczyszczalni Ścieków oraz Zakładów Produkcji Wody
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa chemii przemysłowej na potrzeby Oczyszczalni Ścieków oraz Zakładów Produkcji Wody
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa chemii przemysłowej na potrzeby Oczyszczalni Ścieków oraz Zakładów Produkcji Wody. Postępowanie będzie prowadzone z podziałem na części: Część nr 1 – wodny roztwór siarczanu żelazowego Część nr 2 – wodorowęglan sodu powlekany stearynianem Część nr 3 – środek antyodorowy Część nr 4 – wodny roztwór chloranu (III) sodu – chloryn sodu 25% Część nr 5 – wodny roztwór kwasu chlorowodorowego – kwas solny Część nr 6 – chloran (I) sodu – podchloryn sodu Część nr 7 – antyskalant dla Oczyszczalni Ścieków „Pomorzany” Część nr 8 – antyskalant dla Oczyszczalni Ścieków „Zdroje”
Interne KennungNr sprawy 2/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Więcej informacji w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313125 Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24313320 Natriumbikarbonat, 24312200 Hypochlorite und Chlorate, 24311470 Chlorwasserstoff, 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1
BeschreibungWodny roztwór siarczanu żelazowego
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
Titelczęść 2
BeschreibungWodorowęglan sodu powlekany stearynianem
Interne Kennungczęść 2
Haupteinstufung (cpv): 24313320 Natriumbikarbonat
LosLOT-0003
Titelczęść 3
BeschreibungŚrodek antyodorowy
Interne Kennungczęść 3
Haupteinstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
LosLOT-0004
Titelczęść 4
BeschreibungWodny roztwór chloranu (III) sodu (NaClO2) chloryn sodu 25%
Interne Kennungczęść 4
Haupteinstufung (cpv): 24312200 Hypochlorite und Chlorate
LosLOT-0005
Titelczęść 5
BeschreibungWodny roztwór kwasu chlorowodorowego (HCI) kwas solny
Interne Kennungczęść 5
Haupteinstufung (cpv): 24311470 Chlorwasserstoff
LosLOT-0006
Titelczęść 6
BeschreibungWodny roztwór chloranu (I) sodu (podchloryn sodowy, NaClO)
Interne Kennungczęść 6
LosLOT-0007
Titelczęść 7
BeschreibungAntyskalant – środek do przeciwdziałania odkładaniu się kamienia – dla Oczyszczalni Ścieków Pomorzany
Interne Kennungczęść 7
LosLOT-0008
Titelczęść 8
BeschreibungAntyskalant – środek do przeciwdziałania odkładaniu się kamienia – dla Oczyszczalni Ścieków Zdroje
Interne Kennungczęść 8