See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging regelinstallatie trekkenwand Harmonie, middenzaal
Beschreibung: De regelinstallatie van de trekkenwand van de Stadsschouwburg De Harmonie, middenzaal dient vervangen te worden. De installatie en ingebruikstelling zijn een noodzakelijk onderdeel van de levering. Deze onderdelen (levering regelaars enerzijds en installatie van software anderzijds) vormen één geheel. betreft het vervangen van de regelinstallatie van de trekkenwand, middenzaal van de Stadsschouwburg De Harmonie - gemeente Leeuwarden.
Interne Kennung: 2026-039594
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416300 Hebezeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: regelinstallatie, trekkenwand, middenzaal Harmonie
Interne Kennung: 1