See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa: leków , preparatów do żywienia pozajelitowego i dojelitowego, cytostatyków, leków z programów lekowych, kontrastów, środków opatrunkowych, sprzętu jednorazowego użytku, środków do dezynfekcji, materiałów szewnych i formaliny buforowanej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa: leków , preparatów do żywienia pozajelitowego i dojelitowego, cytostatyków, leków z programów lekowych, kontrastów, środków opatrunkowych, sprzętu jednorazowego użytku, środków do dezynfekcji, materiałów szewnych i formaliny buforowanej”
Vorherige Bekanntmachung: 95392-2026
Interne Kennung: DEZP.261.39.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis w załączniku nr 3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W trakcie obowiązywania Umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo do zwiększenia ilości kupowanego asortymentu w danej pozycji do 10% wartości danej pozycji (z zaokrągleniem w dół) po cenie jednostkowej określonej w ofercie, jednakże nie później niż 14 dni przed upływem okresu obowiązywania Umowy.
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Interne Kennung: część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9
Interne Kennung: część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10
Interne Kennung: część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11
Interne Kennung: część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12
Interne Kennung: część nr 12
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14
Interne Kennung: część nr 14
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16
Interne Kennung: część nr 16
Los: LOT-0023
Titel: część nr 23
Interne Kennung: część nr 23
Los: LOT-0025
Titel: część nr 25
Interne Kennung: część nr 25
Los: LOT-0030
Titel: część nr 30
Interne Kennung: część nr 30
Los: LOT-0042
Titel: część nr 42
Interne Kennung: część nr 42
Los: LOT-0052
Titel: część nr 52
Interne Kennung: część nr 52
Los: LOT-0064
Titel: część nr 64
Interne Kennung: część nr 64
Los: LOT-0073
Titel: część nr 73
Interne Kennung: część nr 73
Los: LOT-0075
Titel: część nr 75
Interne Kennung: część nr 75
Los: LOT-0109
Titel: część nr 109
Interne Kennung: część nr 109
Los: LOT-0111
Titel: część nr 111
Interne Kennung: część nr 111
Los: LOT-0116
Titel: część nr 116
Interne Kennung: część nr 116
Los: LOT-0120
Titel: część nr 120
Interne Kennung: część nr 120
Los: LOT-0121
Titel: część nr 121
Interne Kennung: część nr 121
Los: LOT-0122
Titel: część nr 122
Interne Kennung: część nr 122
Los: LOT-0124
Titel: część nr 124
Interne Kennung: część nr 124
Los: LOT-0125
Titel: część nr 125
Interne Kennung: część nr 125
Los: LOT-0126
Titel: część nr 126
Interne Kennung: część nr 126
Los: LOT-0127
Titel: część nr 127
Interne Kennung: część nr 127
Los: LOT-0134
Titel: część nr 134
Interne Kennung: część nr 134
Los: LOT-0145
Titel: część nr 145
Interne Kennung: część nr 145
Los: LOT-0146
Titel: część nr 146
Interne Kennung: część nr 146
Los: LOT-0175
Titel: część nr 175
Interne Kennung: część nr 175
Los: LOT-0176
Titel: część nr 176
Interne Kennung: część nr 176
Los: LOT-0181
Titel: część nr 181
Interne Kennung: część nr 181