39150-2024 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wielka Wieś, na których zamieszkują mieszkańcy Gminy oraz odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz wyposażenia PSZOK w pojemniki i kontenery
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Wielka Wieś oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz wyposażenie PSZOK w pojemniki i kontenery. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego realizacji zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.24.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pełny opis procedury stosowanej w niniejszym postępowaniu znajduje się w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wielka Wieś, na których zamieszkują mieszkańcy Gminy oraz odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz wyposażenia PSZOK w pojemniki i kontenery”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Wielka Wieś oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz wyposażenie PSZOK w pojemniki i kontenery. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego realizacji zawiera załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający informuje, że przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, do wysokości 30 % wartości zamówienia podstawowego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen