2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pielęgnacja zieleni miejskiej na terenie Gminy Miejskiej Rumia w 2025 roku z podziałem na części.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni miejskiej na terenie Gminy Miejskiej Rumia w 2025 roku z podziałem na części: Część 1: „Pielęgnacja zieleni miejskiej w parkach, na skwerach, rondach, terenach zielonych i zieleńcach na terenie Gminy Miejskiej Rumia oraz podlewanie, nawożenie i opryski roślin – STREFA I”, Część 2: „Pielęgnacja zieleni miejskiej na terenie wybranych osiedli komunalnych na terenie Gminy Miejskiej Rumia – STREFA II”, Część 3: „Pielęgnacja zieleni miejskiej w parkach, na skwerach, rondach, placach zabaw, terenach zielonych i zieleńcach 2025 roku – STREFA III. 2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki: Część 1: a) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik A/I do SWZ, b) Formularz cenowy – załącznik nr 1a/I do SWZ, c) Wzór umowy – załącznik nr 10 do SWZ. Część 2: a) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik A/II do SWZ, b) Formularz cenowy – załącznik nr 1a/II do SWZ, c) Wzór umowy – załącznik nr 10 do SWZ. Część 3: a) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik A/III do SWZ, b) Formularz cenowy – załącznik nr 1a/III do SWZ, c) Wzór umowy – załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZIM.PN.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: „Pielęgnacja zieleni miejskiej w parkach, na skwerach, rondach, terenach zielonych i zieleńcach na terenie Gminy Miejskiej Rumia oraz podlewanie, nawożenie i opryski roślin – STREFA I”
Beschreibung: Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki: Część 1: a) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik A/I do SWZ, b) Formularz cenowy – załącznik nr 1a/I do SWZ, c) Wzór umowy – załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: „Pielęgnacja zieleni miejskiej na terenie wybranych osiedli komunalnych na terenie Gminy Miejskiej Rumia – STREFA II”
Beschreibung: Część 2: a) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik A/II do SWZ, b) Formularz cenowy – załącznik nr 1a/II do SWZ, c) Wzór umowy – załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: „Pielęgnacja zieleni miejskiej w parkach, na skwerach, rondach, placach zabaw, terenach zielonych i zieleńcach 2025 roku – STREFA III.
Beschreibung: Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki: Część 3: a) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik A/III do SWZ, b) Formularz cenowy – załącznik nr 1a/III do SWZ, c) Wzór umowy – załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: 3