391505-2026 - Wettbewerb
Polen – Notfallwagen – Dostawa ambulansów medycznych do SP ZOZ WSPR w Białymstoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ambulansów medycznych do SP ZOZ WSPR w Białymstoku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 10 ambulansów medycznych, w tym 1 ambulansu z noszami elektrycznymi (specjalistycznych środków transportu sanitarnego) wraz ze specjalistycznym sprzętem medycznym (nosze główne i transporter - 9 szt., nosze hydrauliczno-elektryczne wraz z lawetą - 1 szt., krzesełko kardiologiczne z systemem płozowym - 10 szt. itp.) szczegółowo wyspecyfikowanych w załączniku nr 1 do SWZ, wg aktualnej normy PN-EN 1789 lub równoważnej. Przedmiot zamówienia (środki transportu sanitarnego oraz wyposażenie) muszą być nieużywane oraz fabrycznie nowe. Pojazdy kompletne (bazowe) wyprodukowane nie wcześniej niż 2025 r. Krzesełko kardiologiczne, nosze wraz z transporterem oraz nosze hydrauliczno-elektryczne wraz z lawetą muszą być wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. Rok produkcji krzesełek kardiologicznych, noszy wraz z transporterem, noszy hydrauliczno-elektrycznych wraz z lawetą, jak również rok produkcji pojazdu kompletnego (bazowego) stanowią parametry punktowane. Szczegółowy opis i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. Poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej Pzp oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". 2. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 1 Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 6. Do postępowania stosuje się przepisy dotyczące nabywania dostaw. 7. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi dostawę pojazdów, na których wykonano kompleksową adaptację, zabudowę medyczną. Dzielenie tego zamówienia na części ze względów technicznych jak i organizacyjnych spowodowałoby nadmierne trudności przy jego realizacji. Zamówienie ma charakter jednorodny, z przyczyn organizacyjnych i ekonomicznych powinno być realizowane przez jednego wykonawcę. Ponadto, podział zamówienia spowodowałby nadmierne koszty realizacji zamówienia. 8. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z możliwością prowadzenia negocjacji. 9. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty przewidującej odmienny niż określony w niniejszej SWZ sposób wykonania zamówienia (oferty wariantowej). 10. Z uwagi na fakt, iż do niniejszego postępowania stosuje się przepisy dotyczące nabywania dostaw, Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ust. 1 Pzp). 11. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 12. Plan postępowań na rok 2026 - poz. 2.2.2 13. Termin związania ofertą upływa w dniu 09.09.2026 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192160 Tragbahren, 34114122 Patiententransportfahrzeuge, 34114121 Krankenwagen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 10 ambulansów medycznych, w tym 1 ambulansu z noszami elektrycznymi (specjalistycznych środków transportu sanitarnego) wraz ze specjalistycznym sprzętem medycznym (nosze główne i transporter - 9 szt., nosze hydrauliczno-elektryczne wraz z lawetą - 1 szt., krzesełko kardiologiczne z systemem płozowym - 10 szt. itp.) szczegółowo wyspecyfikowanych w załączniku nr 1 do SWZ, wg aktualnej normy PN-EN 1789 lub równoważnej. Przedmiot zamówienia (środki transportu sanitarnego oraz wyposażenie) muszą być nieużywane oraz fabrycznie nowe. Pojazdy kompletne (bazowe) wyprodukowane nie wcześniej niż 2025 r. Krzesełko kardiologiczne, nosze wraz z transporterem oraz nosze hydrauliczno-elektryczne wraz z lawetą muszą być wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. Rok produkcji krzesełek kardiologicznych, noszy wraz z transporterem, noszy hydrauliczno-elektrycznych wraz z lawetą, jak również rok produkcji pojazdu kompletnego (bazowego) stanowią parametry punktowane.
Interne KennungEOP. 332.20.26