391506-2025 - Ergebnis
Polen – Kies, Sand, Schotter und Aggregate – Dostawa kruszywa /kliniec/ o frakcji 0-63 mm, kruszywa o frakcji 63-120 mm, oraz piasku w zakresie 2 (dwóch) części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kruszywa /kliniec/ o frakcji 0-63 mm, kruszywa o frakcji 63-120 mm, oraz piasku w zakresie 2 (dwóch) części.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa kruszyw /kliniec/ o frakcji 0-63 mm, kruszywa o frakcji 63-120 mm, oraz piasku w zakresie dwóch części: Część nr 1: Dostawa kruszywa (kliniec - tłuczeń drogowy): - Kruszywo kliniec o frakcji 0-63 mm w KLASIE I, spełniający wymagania przedstawione w PN-EN 13242 i PN-EN 13043 do miejscowości: 1. Poturzyn gmina Telatyn – 1400 ton 2. Mircze powiat hrubieszowski – 830 ton 3. Stefankowice gmina Hrubieszów – 882 ton - Kruszywo kliniec o frakcji 63-120 mm w KLASIE I, spełniający wymagania przedstawione w PN-EN 13242 i PN-EN 13043 do miejscowości: 1. Poturzyn gmina Telatyn – 1250 ton 2. Mircze powiat hrubieszowski – 730 ton 3. Stefankowice gmina Hrubieszów – 787 ton  Część nr 2: Dostawa piasku naturalnego spełniającego wymagania przedstawione w PN-EN 12620, PN-EN 13242:2024 do miejscowości: Wola Gródecka - gmina Tomaszów Lubelski - 212 ton Dębina – gmina Ulhówek - 274 ton Przewodów – gmina Dołhobyczów - 480 ton Majdan – gmina Dołhobyczów - 144 ton Wasylów Mały – gmina Telatyn - 58 ton Stara Wieś – gmina Mircze - 96 ton Górka Zabłocie – gmina Mircze - 29 ton Zagajnik – gmina Werbkowice - 250 ton Szpikołosy – gmina Hrubieszów - 336 ton Janki – gmina Horodło - 70 ton Nr sprawy: ZP/PN/15/2025 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA NA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SKŁADAJĄ SIĘ: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 1 zawierają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 2 zawierają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung215430-2025
Interne KennungZP/PN/15/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający informuję, że na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w art. 138 ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1: Dostawa kruszywa (kliniec - tłuczeń drogowy)
BeschreibungCzęść nr 1: Dostawa kruszywa (kliniec - tłuczeń drogowy): - Kruszywo kliniec o frakcji 0-63 mm w KLASIE I, spełniający wymagania przedstawione w PN-EN 13242 i PN-EN 13043 do miejscowości: 1. Poturzyn gmina Telatyn – 1400 ton 2. Mircze powiat hrubieszowski – 830 ton 3. Stefankowice gmina Hrubieszów – 882 ton - Kruszywo kliniec o frakcji 63-120 mm w KLASIE I, spełniający wymagania przedstawione w PN-EN 13242 i PN-EN 13043 do miejscowości: 1. Poturzyn gmina Telatyn – 1250 ton 2. Mircze powiat hrubieszowski – 730 ton 3. Stefankowice gmina Hrubieszów – 787 ton Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 1 zawierają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungZP/PN/15/1/2025
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Dostawa piasku naturalnego spełniającego wymagania przedstawione w PN-EN 12620, PN-EN 13242:2024.
BeschreibungCzęść nr 2: Dostawa piasku naturalnego spełniającego wymagania przedstawione w PN-EN 12620, PN-EN 13242:2024 do miejscowości: Wola Gródecka - gmina Tomaszów Lubelski - 212 ton Dębina – gmina Ulhówek - 274 ton Przewodów – gmina Dołhobyczów - 480 ton Majdan – gmina Dołhobyczów - 144 ton Wasylów Mały – gmina Telatyn - 58 ton Stara Wieś – gmina Mircze - 96 ton Górka Zabłocie – gmina Mircze - 29 ton Zagajnik – gmina Werbkowice - 250 ton Szpikołosy – gmina Hrubieszów - 336 ton Janki – gmina Horodło - 70 ton Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 2 zawierają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungZP/PN/15/2/2025