2. Verfahren
Verfahren
Titel: 360 graden beeldmateriaal
Beschreibung: Het leveren en beschikbaar stellen van kwalitatief hoogwaardig beeldmateriaal landelijk dekkend doormiddel van actuele en historische 360° land- als luchtfoto’s (panorama, luchtfoto’s, oblieke beelden en LiDAR), inclusief hosting en ontsluiting van de data middels (mobile) viewer en Application Programming Interface (API.) Zowel voor de land- als de luchtfotografiediensten dient Opdrachtnemer een beeldviewer te leveren waarmee beide soorten bestanden kunnen worden ontsloten en gebruikt voor Alliander & Enexis.
Interne Kennung: T150891
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355100 Photogrammetrische Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79961200 Luftaufnahmen, 79961300 Spezielle Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Actueel beeldmateriaal
Beschreibung: • Beeldmateriaal per voorliggend jaar (concreet dus >=2024); hierna ‘actueel beeldmateriaal’ o Panoramabeeld, Luchtfoto's verticaal, Luchtfoto's obliek, LiDAR 3D • Functionaliteit van ten minste een viewer en services (API's) waarmee content ontsloten, bekeken en geanalyseerd kan worden
Los: LOT-0002
Titel: Historisch beeldmateriaal
Beschreibung: • Beeldmateriaal ouder dan voorliggend jaar <2024 (concreet dus 2019 t/m 2023); hierna ‘historisch beeldmateriaal’: o Panoramabeeld, Luchtfoto's verticaal • Functionaliteit om het beeldmateriaal via services (API's) beschikbaar kan worden gemaakt