2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Montfoort - Levering woonunits IJsselveld
Beschreibung: De aanbestedende dienst heeft de behoefte om één (1) overeenkomst aan te gaan voor de levering, aansluiting, preventief en correctief onderhoud en inrichting van twintig modulaire woonunits. Voor plaatsing van deze woonunits is de locatie IJsselveld aangewezen. -
Interne Kennung: IBMN-2025-MON-SH-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39140000 Haushaltsmöbel, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 70311000 Vermietung oder Verkauf von Wohngebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen.
Interne Kennung: 1