See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bariatrycznego i innego wyposażenia dla SPZOZ w Choszcznie II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Zamówienie jest podzielone na pakiety i obejmuje następujący sprzęt: 1) Pakiet 1 : KARDIOMONITOR I PODSTAWA JEZDNA 2) Pakiet 2 : STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNIOJAMOWY 3) Pakiet 3 : ŁÓŻKO SZPITALNE BARIATRYCZNE Z WYPOSAŻENIEM 4) Pakiet 4 : WÓZEK DO TRANSPORTU PACJANTA BARIATRYCZNY 5) Pakiet 5 : WÓZEK INWALIDZKI BARIATRYCZNY 6) Pakiet 6 : ELEKTRYCZNY WÓZEK PRYSZNICOWY O ZWIĘKSZONYM UDŹWIGU 7) Pakiet 7 : STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNIOJAMOWY 8) Pakiet 8 : MONITOR STACJONARNO-PRZENOŚNY
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, wynikającą z przyczyn niezależnych od Zamawiającego
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KARDIOMONITOR I PODSTAWA JEZDNA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bariatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 1: KARDIOMONITOR I PODSTAWA JEZDNA
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNIOJAMOWY
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bariatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 2: STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNIOJAMOWY
Los: LOT-0003
Titel: ŁÓŻKO SZPITALNE BARIATRYCZNE Z WYPOSAŻENIEM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bariatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 3: ŁÓŻKO SZPITALNE BARIATRYCZNE Z WYPOSAŻENIEM
Los: LOT-0004
Titel: WÓZEK DO TRANSPORTU PACJANTA BARIATRYCZNY
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bariatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 4 : WÓZEK DO TRANSPORTU PACJANTA BARIATRYCZNY
Los: LOT-0005
Titel: WÓZEK INWALIDZKI BARIATRYCZNY
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bartiatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 5 : WÓZEK INWALIDZKI BARIATRYCZNY
Los: LOT-0006
Titel: ELEKTRYCZNY WÓZEK PRYSZNICOWY O ZWIĘKSZONYM UDŹWIGU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bartiatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 6: ELEKTRYCZNY WÓZEK PRYSZNICOWY O ZWIĘKSZONYM UDŹWIGU
Los: LOT-0007
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bartiatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 7: STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNIOJAMOWY
Los: LOT-0008
Titel: MONITOR STACJONARNO-PRZENOŚNY
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bartiatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 8: MONITOR STACJONARNO-PRZENOŚNY