See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do siedziby Zamawiającego aparatury do badań urządzeń elektronicznych: a) oscyloskopu z funkcją analizatora stanów logicznych – w zakresie części I zamówienia, b) mikrofalowego generatora wektorowego – w zakresie części II zamówienia, c) analizatora widma – w zakresie części III zamówienia, d) analizatora źródła sygnału – w zakresie części IV zamówienia.
Beschreibung: Dostawa do siedziby Zamawiającego aparatury do badań urządzeń elektronicznych: a) oscyloskopu z funkcją analizatora stanów logicznych – w zakresie części I zamówienia, b) mikrofalowego generatora wektorowego – w zakresie części II zamówienia, c) analizatora widma – w zakresie części III zamówienia, d) analizatora źródła sygnału – w zakresie części IV zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia z uwagi na konieczność wykonania, w krótkim terminie, zobowiązań zewnętrznych przez Zamawiającego, przy jednoczesnym długim terminie dostaw aparatury, stanowiącej przedmiot zamówienia a niezbędnej do realizacji zobowiązań Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38342000 Oszilloskope, 34999100 Signalgeneratoren, 38433000 Spektrometer, 38432000 Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa do siedziby Zamawiającego oscyloskopu z funkcją analizatora stanów logicznych – w zakresie części I zamówienia.
Beschreibung: Dostawa do siedziby Zamawiającego oscyloskopu z funkcją analizatora stanów logicznych – w zakresie części I zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 38342000 Oszilloskope
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa do siedziby Zamawiającego mikrofalowego generatora wektorowego – w zakresie części II zamówienia.
Beschreibung: Dostawa do siedziby Zamawiającego mikrofalowego generatora wektorowego – w zakresie części II zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 34999100 Signalgeneratoren
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa do siedziby Zamawiającego analizatora widma – w zakresie części III zamówienia.
Beschreibung: Dostawa do siedziby Zamawiającego analizatora widma – w zakresie części III zamówienia.
Interne Kennung: Dostawa do siedziby Zamawiającego analizatora widma – w zakresie części III zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 38433300 Spektrumanalysator
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa do siedziby Zamawiającego analizatora źródła sygnału – w zakresie części IV zamówienia
Beschreibung: Dostawa do siedziby Zamawiającego analizatora źródła sygnału – w zakresie części IV zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte