2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding multifunctionals
Beschreibung: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals, inclusief bijbehorende software, onderhoud en diensten voor de verschillende locaties van Kerobei en Fortior. 1. Het voorzien van ongeveer 36 multifunctionals voor Kerobei en 26 multifunctionals voor Fortior op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren (per stichting) van een print- en scanmanagementoplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde apparatuur; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van alle bijbehorende verbruiksmaterialen, met uitzondering van afdrukmedia.
Interne Kennung: 5912PM11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Machinegerelateerde opties