See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa klejów organiczno-mineralnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 246-9.
Beschreibung: Dostawa klejów organiczno-mineralnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 246-9. Szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 190895-2026
Interne Kennung: 702600183
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24910000 Klebstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa 1 Klej dwuskładnikowy organiczno-mineralny tiksotropowy - zadanie nr 1
Beschreibung: Dostawa kleju dwuskładnikowego organiczno-mineralnego tiksotropowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Umowa 2 Klej dwuskładnikowy organiczno-mineralny - zadanie nr 2 i 3
Beschreibung: Dostawa kleju dwuskładnikowego organiczno-mineralnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 2 i 3