391624-2025 - Ergebnis
Dänemark – Straßenbeleuchtung – ANNULLATION AF UDBUD - Levering af LED vejbelysningsarmaturer
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelANNULLATION AF UDBUD - Levering af LED vejbelysningsarmaturer
BeschreibungRingkøbing-Skjern Forsyning A/S skal udskifte 5.300 eksisterende gadelyslamper med nye LED gadelyslamper i perioden 2026-2027. Nærværende udbud omfatter leveringen af 5.300 vejbelysningsarmaturer i perioden 2026-2027. Udbuddet offentliggjort ved udbudsbekendtgørelse nr. 232237-2025 annulleres med nærværende bekendtgørelse.
Vorherige Bekanntmachung232237-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung
5. Los
LosLOT-0001
TitelLevering af LED Vejbelysningsarmaturer