See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy siarczanu żelazowego dla oczyszczalni ścieków Wodociągów Miasta Krakowa S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: są sukcesywne dostawy przez okres 12 miesięcy siarczanu żelazowego do oczyszczania ścieków i przeróbki osadów ściekowych dla: Zakładu Oczyszczania Ścieków „Płaszów” w Krakowie, w ilości około 2 200 Mg rocznie. Zakładu Oczyszczania Ścieków „Kujawy” w Krakowie, w ilości około 1000 Mg rocznie. ciąg dalszy w swz.
Vorherige Bekanntmachung: 701528-2025
Interne Kennung: 961/PN-116/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313125 Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 3 200 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji.