See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja gospodarki osadowej (dostawa z montażem) na terenie oczyszczalni ścieków w Krotoszynie
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja gospodarki osadowej (dostawa wraz z montażem) na terenie oczyszczalni ścieków w Krotoszynie. Zamówienie zostało podzielone na dwie odrębne części. Cześć I Demontaż istniejącej instalacji zagęszczacza mechanicznego, wykonanie prac ogólnobudowlanych i instalacyjnych, a także zakup, dostawa, montaż oraz rozruch technologiczny nowej instalacji do zagęszczania osadów ściekowych powstających na terenie oczyszczalni ścieków w Krotoszynie. Część II Demontaż istniejącej instalacji prasy do odwadniania osadu, wykonanie prac ogólnobudowlanych i instalacyjnych, a także zakup, dostawa, montaż oraz rozruch technologiczny kompletnej instalacji do mechanicznego odwadniania osadów ściekowych powstających na terenie oczyszczalni ścieków w Krotoszynie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996000 Maschinen zur Reinigung von Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć I Demontaż istniejącej instalacji zagęszczacza mechanicznego, wykonanie prac ogólnobudowlanych i instalacyjnych, a także zakup, dostawa, montaż oraz rozruch technologiczny nowej instalacji do zagęszczania osadów ściekowych powstających na terenie oczyszczalni ścieków w Krotoszynie
Beschreibung: Podstawowym wskaźnikiem efektu ekologicznego dostarczonej linii do zagęszczania osadów będzie zawartość suchej masy w zagęszczonym osadzie, przy czym wymaga się uzyskania min. 5,0% suchej masy w zagęszczonych osadach przy pracy z wydajnością nie mniejszą niż 25 m3/h. Przedmiot zamówienia obejmuje demontaż starej linii zagęszczania osadów oraz przeprowadzenia prac remontowych w zakresie przygotowania posadzki, mediów i innych robót przygotowawczych, które są niezbędne do montażu i prawidłowej eksploatacji przyszłej linii do odwadniania osadów dlatego w celu prawidłowej oceny wykonania konieczna jest wizja lokalna na obiekcie gdzie montowana będzie instalacja.
Los: LOT-0002
Titel: Część II Demontaż istniejącej instalacji prasy do odwadniania osadu, wykonanie prac ogólnobudowlanych i instalacyjnych, a także zakup, dostawa, montaż oraz rozruch technologiczny kompletnej instalacji do mechanicznego odwadniania osadów ściekowych powstających na terenie oczyszczalni ścieków w Krotoszynie.
Beschreibung: Podstawowym wskaźnikiem efektu ekologicznego dostarczonej linii do odwadniania osadów będzie zawartość suchej masy w placku filtracyjnym, przy czym wymaga się uzyskania min. 22,0% suchej masy w odwodnionych osadach przy pracy z wydajnością 300-320 kg s.m./h, o ile zawartość części organicznych w suchej masie osadów nie będzie większa niż 60%. Przedmiot zamówienia obejmuje demontaż starej linii odwadniania osadów oraz przeprowadzenia prac remontowych w zakresie przygotowania posadzki, mediów, zmiana lokalizacji szafy sterującej higienizacją i granulacją osadów po odwodnieniu i innych robót przygotowawczych, które są niezbędne do montażu i prawidłowej eksploatacji przyszłej linii do odwadniania osadów dlatego w celu prawidłowej oceny wykonania konieczna jest wizja lokalna na obiekcie gdzie montowana będzie instalacja.