See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa SZCZEPIONEK. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilość podano w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej części SWZ) i będących integralną częścią SWZ. 3. Szczepionki stanowiące przedmiot zamówienia należy wycenić w Formularzu/ach asortymentowo – cenowym/ch, stanowiącym/i Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Wykonawca może złożyć ofertę na pakiety dowolnie wybrane przez siebie. 5. Składanie ofert na pojedyncze pozycje w ramach pakietu jest niedopuszczalne. 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 575541-2024
Interne Kennung: DZ.282.20.2024.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka czterowalentna przeciwko grypie dawka dla dorosłych aktualna w sezonie 2025/2026 ampułko-strzykawka 150,00
Interne Kennung: PAKIET 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na szczepionek celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze
Los: LOT-0002
Titel: 2 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciwko żółtej gorączce dawka dla dorosłych ampułko-strzykawka 1 300,00
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciwko durowi brzusznemu ampułko-strzykawka 2 300,00
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka tężcowa adsorbowana TT 0,5 ml amp 120,00 2 Szczepionka tężcowo błonicza adsorbowana Td 0,5 ml amp. amp 130,00
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciwko odrze, śwince, różyczce - liofilizat fiolka dawka dla dorosłych fiolka 130,00
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciwko poliomyelitis inaktywowana (0,5 ml) dawka dla dorosłych ampułko-strzykawka 80,00
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciwko WZW typu B rekombinowana (możliwość stosowania schematu przyspieszonego 0,7,21 dni oraz 12 miesięcy dawka dla dorosłych) fiolka 500,00
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka skojarzona przeciwko WZW typu A i B dawka dla dorosłych ampulko-strzykawka 1 300,00
Interne Kennung: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka skojarzona przeciwko: błonica, tężec, krztusiec, polio 1 dawka (0,5 ml) zawiera nie mniej niż 2 j.m. toksoidu błoniczego, nie mniej niż 20 j.m. toksoidu tężcowego, antygeny krztuśca (min 2,5 µg toksoidu krztuścowego,min5 µg hemaglutyniny włókienkowej, min 2,5 µg pertaktyny) oraz inaktywowany poliowirus (min 29 j. antygenu D wirusa polio typ 1 - szczep Mahoney namnażany w hodowli komórek Vero,min 7 j. antygenu D wirusa polio typ 2 - szczep MEF-1 namnażany w hodowli komórek Vero,min 26 j. antygenu D wirusa polio typ 3 - szczep Saukett namnażany w hodowli komórek Vero), dawka dla dorosłych ampułko-strzykawka 1 500,00
Interne Kennung: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: 10 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciw ospie wietrznej dla dorosłych ampułkostrzykawka 80,00
Interne Kennung: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: 11 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciw wsciekliżnie 2,5 j.m. inaktywowanego wirusa wścieklizny 0,5ml ampułko-strzykawka 2 100,00
Interne Kennung: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: 12 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciw japońskiemu zapaleniu mózgu opakowanie 270,00
Interne Kennung: PAKIET 12
Los: LOT-0013
Titel: 13 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciwko WZW typu A dawka dla dorosłych amp-strzyk 2 400,00
Interne Kennung: PAKIET 13
Los: LOT-0014
Titel: 14 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka skoniugowana p/meningokokom ACW135,Y 0,5ml .Mozliwość podania w tym samym czasie szczepionki przeciw przeciw WZW A,B, szczepionki przeciw odrze, śwince, różyczce, grypie ampułko-strzykawka 300,00
Interne Kennung: PAKIET 14