2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gladheidsbestrijding gemeente Stadskanaal
Beschreibung: De Gemeente Stadskanaal heeft vijf hoofdstrooiroutes ten behoeve van wegen en fietspaden. Tijdens het gladheidseizoen (of Strooiseizoen) laat de Gemeente een aantal wegen/objecten in combinatie met de eigen strooiroutes strooien van andere eigenaren/beheerders. Het gladheidseizoen valt in de periode van 1 november tot 1 mei.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0000