See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO NA ROK 2025 – CZ. II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego - zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZOZ.DZP.261.32.PN.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 19 – strzykawki
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 20 – układy do respiratora
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 21 – resuscytatory
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 22 – drenaż opłucnej
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 23 - układy do znieczulenia
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 24 - układ oddechowy, kaniule donosowe
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 25 - cewnik, nebulizatory, zgłębniki
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 26 - sprzęt do żywienia
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 27 - sprzęt do podawania kontrastu
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 28 - gumki do żylaków
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 29 - igły, strzykawki, koreczki , odpowietrzacze
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 30 – kombinezon
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 31 - sprzęt do stomii
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 32 - zestaw do pomiaru rzutu serca
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 33 - maska do wentylacji
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 34 – osprzęt do gastrolizera
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 35 - sprzęt do inkubatora
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 36 - igły do endoskopowej obliteracji