2. Verfahren
Verfahren
Titel: BAI.272.30.2025 Rozbudowa systemów monitoringu wizyjnego w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów monitoringu wizyjnego w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego polegająca na dostawie z montażem kamer, rejestratora oraz licencji w następujących lokalizacjach: Katowice ul. Jagiellońska 25, Katowice ul. Kocura 16.
Interne Kennung: BAI.272.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa systemów monitoringu wizyjnego w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów monitoringu wizyjnego w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego polegająca na dostawie z montażem kamer, rejestratora oraz licencji w następujących lokalizacjach: Katowice ul. Jagiellońska 25, Katowice ul. Kocura 16.