See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levensmiddelen/ leermiddelen foodklas
Beschreibung: Voor Yuverta is het uitgangspunt dat er wederom centraal twee contracten worden afgesloten om voor de onderwijslocaties het bestellen van levensmiddelen goed te ondersteunen. De levering betreft food & non-food, in hoofdlijnen het leveren van verswaren (zoals groenten en fruit, brood, vlees, vis, vleeswaar en wild), deegwaren (zoals bijvoorbeeld bladerdeeg), salades, zuivel en kaas, diepvries en DKW producten (droog & kruidenierswaren), disposables en kleine keukenmaterialen. Het volume van de raamovereenkomst wordt uitgedrukt in EURO. Aanbestedende dienst verwacht voor perceel 1 tussen de €1.800.000,- en €2.500.000,- benodigd te hebben en voor perceel 2 tussen de €800.000,- en €900.000,-.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanbestedende dienst heeft ervoor gekozen om de aanbesteding te verrichten via een Europese Openbare procedure. Er is gekozen voor het volgen van een openbare procedure omdat: • De transactiekosten van de inschrijvers van een normaal niveau zijn. Ondanks dat gunning plaatsvindt op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding en inschrijvers wordt gevraagd kwaliteitsdocumenten in te dienen, is er geen sprake van een uitzonderlijke offerte uitwerking; • Aanbestedende dienst een proportioneel aantal inschrijvingen bij de gekozen procedure verwacht op basis van recent uitgevoerd marktoriëntatie, waardoor met een Europese openbare procedure de meest passende mate van concurrentie kan worden gegenereerd; • De gevraagde dienstverlening relatief standaard is binnen de van toepassing zijnde markt. Het onderscheidend vermogen tussen de marktpartijen zit met name in de inrichting van de dienstverlening.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Foodservice
Beschreibung: Grootverpakkingen en non-food 1.8 mln - 2.5 mln
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver per perceel een raamovereenkomst (zie bijlage) te sluiten, in het kader waarvan gedurende twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar, opdrachten kunnen worden geplaatst, de beoogde ingangsdatum is 1 augustus 2025.
Los: LOT-0002
Titel: Foodretail
Beschreibung: Klein verpakkingen en non-food producten €800.000 - €900.000
Interne Kennung: 2