391827-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji do budynków i obiektów Urzędu Morskiego w Gdyni usytuowanych poza Portami Gdańsk i Gdynia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji do budynków i obiektów Urzędu Morskiego w Gdyni usytuowanych poza Portami Gdańsk i Gdynia
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynków i obiektów Urzędu Morskiego usytuowanych poza Portami Gdańsk i Gdynia (obejmującej Delegatury Elbląg, Słupsk UM Gdynia). Wykaz obiektów, poszczególnych grup taryfowych wraz z punktami poboru energii (PPE lub nr licznika energii elektrycznej) oraz szacunkowym zapotrzebowaniem na energię określony został w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - SOPZ. Wymienione grupy taryfowe dla punktów poboru podane zostały tylko i wyłącznie w celach informacyjnych i mogą ulec zmianie. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany grupy taryfowej oraz możliwość zwiększenia lub zmniejszenia mocy umownej oraz ilości zamawianej energii w przypadku zmiany ilości punktów poboru energii elektrycznej. Umowa kompleksowa na lata 2026 i 2027r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia SOPZ stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZP.371.42.2025.JL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynków i obiektów Urzędu Morskiego usytuowanych poza Portami Gdańsk i Gdynia (obejmującej Delegatury Elbląg, Słupsk UM Gdynia). Wykaz obiektów, poszczególnych grup taryfowych wraz z punktami poboru energii (PPE lub nr licznika energii elektrycznej) oraz szacunkowym zapotrzebowaniem na energię określony został w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - SOPZ. Wymienione grupy taryfowe dla punktów poboru podane zostały tylko i wyłącznie w celach informacyjnych i mogą ulec zmianie. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany grupy taryfowej oraz możliwość zwiększenia lub zmniejszenia mocy umownej oraz ilości zamawianej energii w przypadku zmiany ilości punktów poboru energii elektrycznej. Umowa kompleksowa na lata 2026 i 2027r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia SOPZ stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie