See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa,cyfryzacja dokumentacji medycznej,integracja i rozbudowa systemów informatycznych oraz wdrożenie rozwiązań z zastosowań sztucznej inteligencji w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli.
Beschreibung: Identyfikator funduszy UE: KPOD.07.03-IP.10-0122/25/ Więcej informacji na temat funduszy UE:Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa,cyfryzacja dokumentacji medycznej, integracja i rozbudowa systemów informatycznych oraz wdrożenie rozwiązań z zastosowań sztucznej inteligencji w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli,w ramach inwestycji D1.1.2"Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia
Vorherige Bekanntmachung: 161751-2026
Interne Kennung: 360ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet1:Integracja i rozbudowa HIS i zakup sprzętu ICT służącego informatyzacji lub cyfryzacji
Beschreibung: Pakiet1:Integracja i rozbudowa HIS i zakup sprzętu ICT służącego informatyzacji lub cyfryzacji
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 32418000 Funknetz, 32420000 Netzausrüstung, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 48318000 Scannersoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 48814400 Klinisches Informationssystem, 48822000 Computerserver, 48814100 Informationssysteme für Pflegestationen, 72263000 Software-Implementierung, 72300000 Datendienste, 72710000 Lokalnetz, 72541000 Erweiterung von Computeranlagen