391852-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – DOSTAWY 4 licencji Windows Serwer Standard 16 core oraz 2 rozszerzeń do 16 core DO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWY 4 licencji Windows Serwer Standard 16 core oraz 2 rozszerzeń do 16 core DO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy 4 licencji Microsoft Windows Serwer 2025 Standard 16 core oraz 2 rozszerzeń do 16 core.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2 u.p.z.p. wyznacza 15 dniowy termin składania ofert ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynikająca z możliwości sfinansowania go ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO), Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, projekt pn. „Wdrożenie e-usług w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy” oraz z konieczności zapewnienia zgodności licencyjnej środowiska serwerowego w związku z przejściem Vmware na Hyper-V.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDOSTAWY 4 licencji Windows Serwer Standard 16 core oraz 2 rozszerzeń do 16 core
Optionen
Beschreibung der Optionenopcja nie jest przewidywana