2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostęp do nowych wersji, świadczenie usług serwisowych oraz rozbudowa funkcjonalności zintegrowanego systemu informatycznego (ZSI) Szpitala
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dostęp do nowych wersji, świadczenie usług serwisowych oraz rozbudowa funkcjonalności systemu zarządzania zasobami Szpitala. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) dostęp do nowych wersji, świadczenie usług serwisowych oraz rozbudowa funkcjonalności systemu HIS Eskulap; 2) dostęp do nowych wersji, świadczenie usług serwisowych oraz rozszerzenie funkcjonalności systemu ERP; 3) dostęp do nowych wersji oraz świadczenie usług serwisowych do systemu PACS Medidok wraz z dostawą duplikatora i integracjami. Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować przedmiot zamówienia w terminie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72221000 Beratung im Bereich Unternehmensanalyse, 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dostęp do nowych wersji, świadczenie usług serwisowych oraz rozbudowa funkcjonalności systemu zarządzania zasobami Szpitala. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) dostęp do nowych wersji, świadczenie usług serwisowych oraz rozbudowa funkcjonalności systemu HIS Eskulap; 2) dostęp do nowych wersji, świadczenie usług serwisowych oraz rozszerzenie funkcjonalności systemu ERP; 3) dostęp do nowych wersji oraz świadczenie usług serwisowych do systemu PACS Medidok wraz z dostawą duplikatora i integracjami.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72221000 Beratung im Bereich Unternehmensanalyse, 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)