2. Verfahren
Verfahren
Titel: Terbeschikkingstelling van een digitale fondsenwervingsdienst voor New Samusocial vzw
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de terbeschikkingstelling van een dienst voor het werven van donateurs ten voordele van New Samusocial vzw, in het kader van een digitale fondsenwervingscampagne over een periode van drie (3) jaar.
Interne Kennung: 2026-11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-11 - 1
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de terbeschikkingstelling van een dienst voor het werven van donateurs ten voordele van New Samusocial vzw, in het kader van een digitale fondsenwervingscampagne over een periode van drie (3) jaar. Deze opdracht heeft tot doel om fondsen te werven en tegelijk het aantal nieuwe donateurs uit te breiden via gerichte digitale acties. De opdracht wordt voor een periode van drie (3) jaar gegund.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
391905-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026-11
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79342200 Promotiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026-11 - 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging