See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 40 części określone w SWZ jako pakiety. Dotyczy wszystkich pakietów: Wszystkie produkty muszą być wyrobami medycznymi oraz muszą posiadać właściwe oznakowanie zgodne z art. 10 ust. 11 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG i mieć odpowiednie instrukcje używania w języku polskim.
Vorherige Bekanntmachung: 466048-2025
Interne Kennung: CLO/ZP/17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 PLASTRY PODTRZYMUJĄCE
Beschreibung: 1. Przylepiec chirurgiczny hypoalergiczny, ze sztucznego jedwabiu rolka 2,5 cm x 9-10 m. Ilość: 1 200 sztuk. 2. Przylepiec z włókniny hypoalergiczny, perforowany na całej powierzchni, umożliwiający dzielenie wzdłuż i wszerz bez użycia nożyczek rolka 2,5 cm x 9-10 m. Ilość: 480 sztuk. 3. Włókninowy plaster z opatrunkiem chłonnym, hypoalergiczny; 6 cm x 1 m. Ilość: 30 sztuk. 4. Plaster poinjekcyjny włókninowy z opatrunkiem chłonnym, hypoalergiczny; 4 cm x 5 m, dzielony co 2 cm. Ilość: 60 sztuk.
Interne Kennung: 11
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 OPATRUNEK DO STABILIZACJI CEWNIKÓW NACZYNIOWYCH
Beschreibung: Jałowy opatrunek z przezroczystej folii poliuretanowej, nieprzepuszczalnej dla wody i bakterii; z nacięciem; do stabilizacji cewników naczyniowych obwodowych z portem; paroprzepuszczalny; z akrylowym klejem hypoalergicznym. Rozmiar 7 cm x 9 cm (± 15%). Ilość: 4 000 sztuk.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 PASKI DO ZAMYKANIA RAN
Beschreibung: 1. Paski sterylne do bezurazowego zamykania ran; włókninowe, wzmacniane; z akrylowym klejem hypoalergicznym; 6 mm x 75 mm; opakowanie zawierające 3 paski. Łączna liczba pasków: 750. Ilość: 250 opakowań. 2. Paski sterylne do bezurazowego zamykania ran; włókninowe, wzmacniane; z akrylowym klejem hypoalergicznym; 6 mm x 100 mm; opakowanie zawierające 10 pasków. Łączna liczba pasków: 1 500. Ilość: 150 opakowań.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE PIANKOWE
Beschreibung: 1. Jałowy hydrokomórkowy opatrunek piankowy, samoprzylepny, trójwarstwowy; na miejsca po przeszczepach. Rozmiar 12,5 cm x 12,5 cm (± 1 cm). Ilość: 900 sztuk. 2. Jałowy hydrokomórkowy opatrunek piankowy, samoprzylepny, trójwarstwowy; na miejsca po przeszczepach. Rozmiar 17,5 cm x 17,5 cm (± 1 cm). Ilość: 1 100 sztuk. 3. Jałowy hydrokomórkowy opatrunek piankowy, samoprzylepny, trójwarstwowy; na miejsca po przeszczepach. Rozmiar 22,5 cm x 22,5 cm (± 1 cm). Ilość: 800 sztuk. 4. Jałowy hydrokomórkowy opatrunek piankowy, samoprzylepny, trójwarstwowy; pokryty hipoalergicznym klejem akrylowym; dopasowany anatomicznie do ran w okolicach kości krzyżowej. Rozmiar 22 cm x 22 cm (± 1 cm). Ilość: 120 sztuk. 5. Jałowy hydrokomórkowy opatrunek piankowy, nieprzylepny, trójwarstwowy; dopasowany anatomicznie do ran w okolicach pięty lub łokcia. Rozmiar 10,5 cm x 13,5 cm (± 1 cm). Ilość: 400 sztuk. 6. Jałowy hydrokomórkowy opatrunek z pianki poliuretanowej z żelem silikonowym; samoprzylepny, chłonny, z warstwą maskującą wysięk. Rozmiar 10,3 cm x 10,3 cm (± 0,5 cm). Ilość: 300 sztuk. 7. Jałowy hydrokomórkowy opatrunek z pianki poliuretanowej z żelem silikonowym; samoprzylepny, chłonny, z warstwą maskującą wysięk. Rozmiar 15,4 cm x 15,4 cm (± 1 cm). Ilość: 300 sztuk.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE; MAŚĆ ZMIĘKCZAJĄCA
Beschreibung: 1. Sterylny, trójwarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej, do ran z małym i średnim wysiękiem; z warstwą kontaktową z miękkiego silikonu, z cienkim filmem poliuretanowym w górnej warstwie opatrunku; wykazujący wysoką paro- i gazoprzepuszczalność; możliwość docinania do wybranego kształtu i rozmiaru; możliwość łączenia z innymi preparatami stosowanymi miejscowo. Rozmiar 12,5 cm x 12,5 cm (± 1 cm). Ilość: 220 sztuk. 2. Sterylny, trójwarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej, do ran z małym i średnim wysiękiem; z warstwą kontaktową z miękkiego silikonu, z cienkim filmem poliuretanowym w górnej warstwie opatrunku; wykazujący wysoką paro- i gazoprzepuszczalność; możliwość docinania do wybranego kształtu i rozmiaru; możliwość łączenia z innymi preparatami stosowanymi miejscowo. Rozmiar 17,5 cm x 17,5 cm (± 1 cm). Ilość: 250 sztuk. 3. Sterylny, trójwarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej, do ran z małym i średnim wysiękiem; z warstwą kontaktową z miękkiego silikonu, z cienkim filmem poliuretanowym w górnej warstwie opatrunku; wykazujący wysoką paro- i gazoprzepuszczalność; możliwość docinania do wybranego kształtu i rozmiaru; możliwość łączenia z innymi preparatami stosowanymi miejscowo. Rozmiar 10 cm x 21 cm (± 1 cm). Ilość: 150 sztuk. 4. Sterylny, chłonny, trójwarstwowy opatrunek przeciwbakteryjny z pianki poliuretanowej, z siarczanem srebra i węglem aktywowanym; z samoprzywierającą warstwą kontaktową z miękkiego silikonu; do ran zakażonych z małym i średnim wysiękiem. Rozmiar 12,5 cm x 12,5 cm (± 1 cm). Ilość: 300 sztuk. 5. Sterylny, chłonny, trójwarstwowy opatrunek przeciwbakteryjny z pianki poliuretanowej, z siarczanem srebra i węglem aktywowanym; z samoprzywierającą warstwą kontaktową z miękkiego silikonu; do ran zakażonych z małym i średnim wysiękiem. Rozmiar 17,5 cm x 17,5 cm (± 1 cm). Ilość: 300 sztuk. 6. Sterylny, chłonny, trójwarstwowy opatrunek przeciwbakteryjny z pianki poliuretanowej, z siarczanem srebra i węglem aktywowanym; z samoprzywierającą warstwą kontaktową z miękkiego silikonu; do ran zakażonych z małym i średnim wysiękiem. Rozmiar 10 cm x 21 cm (± 1 cm). Ilość: 320 sztuk. 7. Cienki, sterylny, trójwarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej z warstwą kontaktową z miękkiego silikonu; z cienkim filmem poliuretanowym w górnej warstwie opatrunku; wykazujący wysoką paro- i gazoprzepuszczalność; możliwość docinania; do ran suchych i z bardzo małym wysiękiem; stosowany jako ochrona ziarniny, nowego naskórka, blizn. Rozmiar 17,5 cm x 17,5 cm (± 1 cm). Ilość: 200 sztuk. 8. Sterylny opatrunek z włókien alkoholu poliwinylowego, z dodatkiem siarczanu srebra; włókna żelują w kontakcie z wysiękiem; do ran z cechami infekcji, powierzchniowych oraz z ubytkiem tkankowym, ze średnim i dużym wysiękiem. Rozmiar 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 100 sztuk. 9. Sterylny opatrunek z włókien alkoholu poliwinylowego, z dodatkiem siarczanu srebra; włókna żelują w kontakcie z wysiękiem; do ran z cechami infekcji, powierzchniowych oraz z ubytkiem tkankowym, ze średnim i dużym wysiękiem; możliwość docinania. Rozmiar 2 cm x 45 cm. Ilość: 70 sztuk. 10. Maść typu emolient 3 w 1 do suchej skóry; w składzie m.in. wosk emulgujący, parafina żółta, parafina ciekła; o właściwościach zmiękczających, myjących, może być stosowany jako dodatek do kąpieli; wolny od substancji zapachowych, barwników, konserwantów; wyrób medyczny. Opakowanie 120 - 125 g. Ilość: 300 sztuk.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36 OPATRUNEK SPECJALISTYCZNY DO TERAPII PODCIŚNIENIOWEJ
Beschreibung: Jednorazowy system/komplet do podciśnieniowego leczenia ran (Negative Pressure Wound Therapy - NPWT), wytwarzający podciśnienie nominalne -80mmHg na minimum 7 dni bez kanistra; przeznaczony do leczenia jednego pacjenta; mechanizm odprowadzenia i gromadzenia wysięku z rany zapewniony przez wysokochłonny opatrunek zabezpieczany folią o wysokiej paroprzepuszczalności; rozpoczęcie i zakończenie terapii obsługiwane za pomocą jednego przycisku; okres możliwości pracy jednego urządzenia minimum 7 dni; wszystkie składowe systemu (oprócz ewentualnych zapasowych baterii) muszą być sterylne, w celu zapewnienia możliwości założenia opatrunku na bloku operacyjnym w procedurze sterylnej. Podstawowy skład jednego systemu/kompletu: pompa, paski mocujące, baterie oraz 2 opatrunki dostępne w rozmiarach: 15 cm x 15 cm (± 10 %), 15 cm x 20 cm (± 10 %), 20 cm x 20 cm (± 10 %), 20 cm x 25 cm (± 10 %), 25 cm x 25 cm (± 10 %). Zamawiający w momencie złożenia zamówienia wskaże rozmiar zamawianych opatrunków. Cena kompletu, niezależnie od wielkości opatrunku, musi być stała. Ilość: 30 kompletów.
Interne Kennung: 36