2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy licencji biurowych, graficznych i antywirusowych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzory umów stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/145/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy licencji biurowych, graficznych i antywirusowych
Interne Kennung: POUZ-361/145/2026/DZP/1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Interne Kennung: POUZ-361/145/2026/DZP/2