392002-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO ZOO WROCŁAW SP. Z O.O.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO ZOO WROCŁAW SP. Z O.O.
Beschreibung: DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO ZOO WROCŁAW SP. Z O.O. NA 24 M-CE
Vorherige Bekanntmachung: 322623-2025
Interne Kennung: 09/PN/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa energii elektrycznej do ZOO WROCŁAW Sp. z o.o. o łącznym szacowanym wolumenie 20000 MWh, dla 2 punktów poboru energii o numerach PPE 5900322415102052171 (zasilanie podstawowe) oraz PPE 590322415103485596 (zasilanie rezerwowe) w okresie dwudziestu czterech miesięcy (od 28.05.2025r. do 28.05.2027r.) 1. Łączna ilość układów pomiarowych zlokalizowanych na terenie ZOO Wrocław Sp. z o.o. , rozliczających zużytą energię elektryczną wynosi – 2 szt. 2. Układy pomiarowe z taryfą B-23 dostosowane są do procedury zmiany sprzedawcy. Zamawiający informuje, że usługi dystrybucji będą świadczone na podstawie odrębnej umowy zawartej pomiędzy Zamawiającym, a Operatorem Systemu Dystrybucji – TAURON DYSTRYBUCJA S.A. Oddział we Wrocławiu 3. Wyłoniony w niniejszym postępowaniu Wykonawca zobowiązany będzie do zgłoszenia umowy sprzedaży energii elektrycznej właściwemu Operatorowi Systemu Dystrybucji zgodnie z obowiązującymi przepisami 4. Cena oferowana przez Wykonawcę będzie obowiązywać przez cały czas trwania umowy. Dopuszcza się zmianę cen jednostkowych tylko w przypadku zmiany przepisów ustawy o podatku VAT (cena netto pozostaje bez zmian) oraz zmiany przepisów skutkujących zmianą wysokości stawki podatku akcyzowego 5. Rozliczenia za dostawy będą odbywać się w cyklach miesięcznych (od pierwszego do ostatniego dnia m-ca) wg wskazań układów pomiarowych. 6. Zamawiający będzie kontrolował samodzielnie wydatkowanie środków przeznaczonych na sfinansowanie zamówienia w sposób umożliwiający rozliczenie z tytułu faktycznie pobranej energii przed wykorzystaniem ww. środków. 7. Zamawiający będzie również sam kontrolował wykorzystanie szacunkowej ilości dostaw wskazanych w załączniku nr 9 do SWZ 8. Płatności dokonywane będą przez Zamawiającego po upływie okresu rozliczeniowego na podstawie prawidłowo wystawionych faktur, przelewem na wskazany rachunek Wykonawcy
Menge: 20 000