392039-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Helium – UPOL – Dodávky kapalného helia 2025/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUPOL – Dodávky kapalného helia 2025/2026
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka kapalného helia dle podrobné specifikace uvedené níže, pro potřeby vybraných pracovišť Univerzity Palackého v Olomouci. Předmět plnění veřejné zakázky je v souladu s § 35 Zákona rozdělen na dvě samostatné části, přičemž Dodavatel může podat svou nabídku na kteroukoliv z částí veřejné zakázky, může podat svou nabídku i na všechny části veřejné zakázky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111300 Helium
5. Los
LosLOT-0001
TitelI. Helium 2025/2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 5 200 litrů kapalného helia s veškerým příslušenstvím (dále jen též „zboží“), přičemž zboží bude dodáváno postupně na základě aktuálních potřeb Zadavatele v průběhu 18 měsíců od nabytí účinnosti příslušné kupní smlouvy (tj. cca 08/2025), pro potřeby provozu Vysokoškolského ústavu CATRIN.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelII. Helium 2025/2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 2 420 litrů kapalného helia s veškerým příslušenstvím (dále jen též „zboží“), přičemž zboží bude dodáváno postupně na základě aktuálních potřeb Zadavatele v průběhu 18 měsíců od nabytí účinnosti příslušné kupní smlouvy (tj. cca 08/2025), pro potřeby provozu vybraných pracovišť Univerzity Palackého v Olomouci.
Interne Kennung2