2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wytworzenie, dostawa i instalacja 3 stanowisk badawczych systemu WIM wraz z serwerem – centralą systemu WIM.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wbudowaniem stanowisk pomiarowych oraz serwera umożliwiającego zbieranie i analizę wyników pomiarów, a także połączenie ich w system WIM (weigh in motion) o określonej dokładności.
Interne Kennung: IBDiM.ZP.8.2025
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wytworzenie, dostawa i instalacja 3 stanowisk badawczych systemu WIM wraz z serwerem – centralą systemu WIM