2. Verfahren
Verfahren
Titel: FN Ostrava – Výstavba objektu Comprehensive cancer center - projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pod názvem "FN Ostrava – Výstavba objektu Comprehensive cancer center - projektová dokumentace" v rozsahu vypracování dokumentace pro územní rozhodnutí, dokumentace pro vydání stavebního povolení a pro provádění stavby a zajištění autorského dozoru po celou dobu výstavby, stejně jako projektové dokumentace interiéru a autorského dozoru při realizaci, vč. podkladů pro výběr zhotovitele. Zakázka je rozdělena na 3 etapy: I. etapa (DUR + inženýrská činnost pro DUR + součinnost související s PD pro získání zdroje financování pro vlastní realizaci stavby); II. etapa (DSP + DPS + inženýrská činnost); III. etapa (PD interiéru + autorský dozor).
Interne Kennung: OŘN-03/22
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Došlo k dodatečným změnám a doplněním projektové dokumentace, vyvolanými dodatečnými požadavky objednatele, které vznikly v průběhu zpracování dokumentace a nebyly objektivně předvídatelné v době uzavření SoD. Jedná se o doplnění PD o vestavbu datového centra (DC3) a o doplnění vnitřních pasivních rozvodů pro šíření signálů mobilních operátorů. Blíže viz Oznámení o změnách akce č. 6 (příloha č.1 Dodatku č. 4).