See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PdF/UPOL - Dodávka audiovizuální techniky II.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je: a) dodávka audiovizuální techniky dle soupisu prvků uvedeného v příloze č. 4 Zadávací dokumentace, včetně dopravy do sjednaného místa plnění, instalace v místě plnění, provedení zapojení, konfigurace, programování, zprovoznění a ověření funkčnosti všech instalovaných zařízení a dalších součástí zboží, zaškolení určených zaměstnanců kupujícího a zajištění záručního servisu dodaného zboží; b) zpracování dokumentace pro elektroinstalaci podle typu učebny 1x v elektronické podobě; c) úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní instalaci v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů z místa plnění; d) kompletace a instalace všech poptávaných komponent včetně příslušenství (držáků, kabelů, ovladačů…); e) součinnost se stavební firmou – napojení techniky na předchystané stavební řešení (napojení na chráničky, instalace ve stropních podhledech, vývod kabelů v zemi); f) uvedení do provozu, seřízení a odzkoušení jednotlivých komponent i zařízení jako celku, předání uživateli, zaškolení techniků AVT PdF UP; g) podpora poskytovaná prostřednictvím telefonní linky musí být dostupná v pracovní dny minimálně v době od 9:00 do 16:00 hod.; h) snadná servisovatelnost z pozice technika AVT PdF UP. V případě závažnějších poruch, rychlý a dostupný servis od dodavatele. Oprava v době záruky nejpozději do 3 pracovních dnů od nahlášení. Servis je poskytován kvalifikovaným servisním střediskem nebo kvalifikovanou servisní osobou; i) udržitelnost na úrovni opensource. Neomezená podpora softwaru do budoucna. Možnost zasáhnout do software i hardware z pozice technika AVT PdF UP, a to vše v učebnách a posluchárnách umístěných v objektu Žižkovo nám. 5, Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, technické podmínky a specifikace jsou obsaženy v příloze č. 4 Zadávací dokumentace. Předmět plnění veřejné zakázky je v souladu s § 35 Zákona rozdělen na dvě samostatné části, přičemž Dodavatel může podat svou nabídku na kteroukoliv z částí veřejné zakázky, může podat svou nabídku i na obě části veřejné zakázky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32322000 Multimediaausrüstung, 32333200 Camcorder, 32270000 Digitale Übertragungsgeräte, 32420000 Netzausrüstung, 32580000 Datenanlagen, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 31224400 Anschlusskabel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PdF/UPOL – Dodávka audiovizuální techniky II. – I. etapa
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je: a) dodávka audiovizuální techniky dle soupisu prvků uvedeného v příloze č. 4 Zadávací dokumentace, včetně dopravy do sjednaného místa plnění, instalace v místě plnění, provedení zapojení, konfigurace, programování, zprovoznění a ověření funkčnosti všech instalovaných zařízení a dalších součástí zboží, zaškolení určených zaměstnanců kupujícího a zajištění záručního servisu dodaného zboží; b) zpracování dokumentace pro elektroinstalaci podle typu učebny 1x v elektronické podobě; c) úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní instalaci v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů z místa plnění; d) kompletace a instalace všech poptávaných komponent včetně příslušenství (držáků, kabelů, ovladačů…); e) součinnost se stavební firmou – napojení techniky na předchystané stavební řešení (napojení na chráničky, instalace ve stropních podhledech, vývod kabelů v zemi); f) uvedení do provozu, seřízení a odzkoušení jednotlivých komponent i zařízení jako celku, předání uživateli, zaškolení techniků AVT PdF UP; g) podpora poskytovaná prostřednictvím telefonní linky musí být dostupná v pracovní dny minimálně v době od 9:00 do 16:00 hod.; h) snadná servisovatelnost z pozice technika AVT PdF UP. V případě závažnějších poruch, rychlý a dostupný servis od dodavatele. Oprava v době záruky nejpozději do 3 pracovních dnů od nahlášení. Servis je poskytován kvalifikovaným servisním střediskem nebo kvalifikovanou servisní osobou; i) udržitelnost na úrovni opensource. Neomezená podpora softwaru do budoucna. Možnost zasáhnout do software i hardware z pozice technika AVT PdF UP, a to vše v učebnách a posluchárnách umístěných v objektu Žižkovo nám. 5, Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, technické podmínky a specifikace jsou obsaženy v příloze č. 4 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: PdF/UPOL – Dodávka audiovizuální techniky II. – I. etapa
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32333200 Camcorder, 32270000 Digitale Übertragungsgeräte, 32420000 Netzausrüstung, 32580000 Datenanlagen, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 31224400 Anschlusskabel
Los: LOT-0002
Titel: PdF/UPOL – Dodávka audiovizuální techniky II. – II. etapa
Interne Kennung: PdF/UPOL – Dodávka audiovizuální techniky II. – II. etapa