See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i prowadzenie PSZOK na terenie Gminy Chełm Śląski w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i prowadzenie PSZOK na terenie Gminy Chełm Śląski w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.” 2) Przedmiot zamówienia podzielony został na dwa zadania: a) Zadanie 1 – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Chełm Śląski w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.” PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST USŁUGA POLEGAJĄCA NA: 1) odbiorze i zagospodarowaniu wszystkich odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy, lub od innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno – wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Chełm Śląski w terminie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r., 2) dostarczaniu mieszkańcom Gminy Chełm Śląski pojemników na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, bioodpady kuchenne oraz popiół z gospodarstw domowych, a także worków do segregacji odpadów w ilości i pojemności wynikającej z przepisów prawa miejscowego, 3) przeprowadzeniu edukacji ekologicznej w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi, w szczególności w zakresie selektywnego zbierania odpadów komunalnych, przygotowanie artykułu i ulotek edukacyjnych. Zakres usług i ich szczegółowy opis określają załączniki nr 1, 2, 12 do SWZ. b) Zadanie 2 – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych z PSZOKA oraz utworzenie i prowadzenie PSZOK-a na terenie Gminy Chełm Śląski w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.” PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST USŁUGA POLEGAJĄCA NA: 1) utworzeniu i prowadzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zwanego dalej PSZOK, 2) odbiorze i zagospodarowaniu wszystkich odpadów komunalnych zebranych w PSZOK zlokalizowanego na terenie Gminy Chełm Śląski w terminie od 1 stycznia do 31 grudnia 2025 r. 3) wyposażeniu PSZOK w kontenery do gromadzenia odpadów. 4) przyjmowaniu odpadów komunalnych od mieszkańców z terenu Gminy Chełm Śląski zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami. Zakres usług i ich szczegółowy opis określają załączniki nr 1A, 2A, 12A do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Chełm Śląski w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST USŁUGA POLEGAJĄCA NA: 1) odbiorze i zagospodarowaniu wszystkich odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy, lub od innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno – wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Chełm Śląski w terminie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r., 2) dostarczaniu mieszkańcom Gminy Chełm Śląski pojemników na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, bioodpady kuchenne oraz popiół z gospodarstw domowych, a także worków do segregacji odpadów w ilości i pojemności wynikającej z przepisów prawa miejscowego, 3) przeprowadzeniu edukacji ekologicznej w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi, w szczególności w zakresie selektywnego zbierania odpadów komunalnych, przygotowanie artykułu i ulotek edukacyjnych. Zakres usług i ich szczegółowy opis określają załączniki nr 1, 2, 12 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych z PSZOKA oraz utworzenie i prowadzenie PSZOK-a na terenie Gminy Chełm Śląski w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST USŁUGA POLEGAJĄCA NA: 1) utworzeniu i prowadzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zwanego dalej PSZOK, 2) odbiorze i zagospodarowaniu wszystkich odpadów komunalnych zebranych w PSZOK zlokalizowanego na terenie Gminy Chełm Śląski w terminie od 1 stycznia do 31 grudnia 2025 r. 3) wyposażeniu PSZOK w kontenery do gromadzenia odpadów. 4) przyjmowaniu odpadów komunalnych od mieszkańców z terenu Gminy Chełm Śląski zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami. Zakres usług i ich szczegółowy opis określają załączniki nr 1A, 2A, 12A do SWZ.