See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie sprzętu oraz oprogramowania w ramach modernizacji i rozwoju infrastruktury informatycznej Szpitala
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa i wdrożenie sprzętu oraz oprogramowania w ramach modernizacji i rozwoju infrastruktury informatycznej Szpitala ” – 14 zadań: Część nr 1: Doposażenie zapory sieciowej w moduły światłowodowe (SFP) wg załącznika nr 1.1 do SWZ; Część nr 2: Implementacja systemu awaryjnego zasilania serwerowni poprzez zakup zasilaczy UPS wg załącznika nr 1.2 do SWZ; Część nr 3: Modernizacja i rozbudowa infrastruktury sieci bezprzewodowej wg załącznika nr 1.3 do SWZ; Część nr 4: Pakiet biurowy Microsoft Office lub równoważny wg załącznika nr 1.4 do SWZ; Część nr 5: Rozbudowa repozytoriów medycznych wg załącznika nr 1.5 do SWZ; Część nr 6: Wdrożenie uwierzytelniania bezhasłowego wg załącznika nr 1.6 do SWZ; Część nr 7: Wdrożenie mobilnych punktów dostępu wg załącznika nr 1.7 do SWZ; Część nr 8: Zakup konsol KVM do lokalnego zarządzania serwerami w infrastrukturze serwerowni wg załącznika nr 1.8 do SWZ; Część nr 9: Zakup laptopów w ramach modernizacji infrastruktury informatycznej szpitala wg załącznika nr 1.9 do SWZ; Część nr 10: Zakup licencji do systemu kopii zapasowych wg załącznika nr 1.10 do SWZ; Część nr 11: Zakup przełączników wielowarstwowych wg załącznika nr 1.11 do SWZ; Część nr 12: Zakup urządzeń do digitalizacji papierowej dokumentacji wg załącznika nr 1.12 do SWZ; Część nr 13: Zakup wkładek optycznych oraz programatora do konfiguracji i zarządzania wg załącznika nr 1.13 do SWZ; Część nr 14: Zakup zestawów komputerowych wg załącznika nr 1.14 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1.1 – 1.14 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu. 3. Miejsce realizacji: Brzeskie Centrum Medyczne w Brzegu, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Mossora 1, 49-301 Brzeg.
Interne Kennung: PN/6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Doposażenie zapory sieciowej w moduły światłowodowe (SFP)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych modułów komunikacyjnych przeznaczonych do rozbudowy pracującego u Zamawiającego klastra wysokiej dostępności (HA) klasy UTM, opartego na dwóch urządzeniach sprzętowych WatchGuard Firebox M390. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.1 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Implementacja systemu awaryjnego zasilania serwerowni poprzez zakup zasilaczy UPS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 sztuk zasilaczy awaryjnych UPS przeznaczonych do zabezpieczenia infrastruktury serwerowej szpitala oraz zapewnienia ciągłości działania kluczowych systemów informatycznych, w tym systemów kopii zapasowych, systemów medycznych oraz innych usług krytycznych. Oferowane urządzenia muszą zapewniać stabilne, nieprzerwane zasilanie, ochronę przed zakłóceniami sieciowymi oraz możliwość monitorowania pracy w środowisku serwerowni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.2 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Modernizacja i rozbudowa infrastruktury sieci bezprzewodowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 50 sztuk wewnętrznych punktów dostępowych klasy enterprise, przeznaczonych do rozbudowy i modernizacji istniejącej sieci bezprzewodowej Zamawiającego. Oferowane urządzenia muszą być kompatybilne z aktualnie eksploatowaną przez Zamawiającego infrastrukturą opartą na punktach dostępowych UniFi Ubiquiti WiFi U7 PRO oraz współpracować z wdrożonym u Zamawiającego systemem centralnego zarządzania siecią bezprzewodową. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie urządzeń równoważnych, pod warunkiem zapewnienia pełnej kompatybilności technicznej, funkcjonalnej i eksploatacyjnej z posiadanym środowiskiem, w tym wspólnego zarządzania z poziomu jednego interfejsu administracyjnego, obsługi tych samych polityk bezpieczeństwa, konfiguracji sieci bezprzewodowych oraz aktualizacji oprogramowania układowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.3 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0003
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Pakiet biurowy Microsoft Office lub równoważny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 sztuk pakietów oprogramowania biurowego w klasie rozwiązania Microsoft Office Home & Business 2024 lub oprogramowania równoważnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.4 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0004
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Rozbudowa repozytoriów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż, konfiguracja i uruchomienie trzech serwerów wraz z migracją bazy danych szpitala obejmującą przeniesienie danych historycznych oraz bieżących z dotychczas użytkowanego systemu, ich walidację oraz zapewnienie pełnej kompatybilności z nowym środowiskiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.5 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0005
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Wdrożenie uwierzytelniania bezhasłowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do autoryzacji z wykorzystaniem kart zbliżeniowych NFC na potrzeby infrastruktury IT szpitala. Zakres zamówienia obejmuje zakup 1000 kart SmartCard NFC, 300 czytników zbliżeniowych USB oraz 1 drukarki kart z funkcją personalizacji i kodowania kart wraz z materiałami eksploatacyjnymi, przeznaczonych do obsługi identyfikacji i uwierzytelniania użytkowników w systemach informatycznych szpitala. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.6 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0006
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48814000 Medizinische Informationssysteme
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Wdrożenie mobilnych punktów dostępu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 50 sztuk fabrycznie nowych tabletów multimedialnych przeznaczonych do pracy mobilnej, komunikacji, korzystania z aplikacji webowych i biurowych oraz odtwarzania materiałów multimedialnych. Oferowane urządzenia muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji producenta na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz być objęte wsparciem producenta i gwarancją realizowaną na terenie Polski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.7 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0007
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Zakup konsol KVM do lokalnego zarządzania serwerami w infrastrukturze serwerowni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch zestawów konsol zarządzających typu KVM (Keyboard-Video-Mouse), przeznaczonej do montażu w szafie teleinformatycznej rack 19". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.8 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0008
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Zakup laptopów w ramach modernizacji infrastruktury informatycznej szpitala
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 5 laptopów biznesowych do pracy mobilnej personelu medycznego i administracyjnego w ramach modernizacji infrastruktury informatycznej szpitala. Laptopy będą wykorzystywane do obsługi systemów medycznych i biurowych, pracy zdalnej oraz zadań AI, z zapewnieniem zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa i środowiska IT szpitala. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.9 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0009
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: Zakup licencji do systemu kopii zapasowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych w postaci licencji Veeam Data Platform Essentials Universal Perpetual License dla sektora publicznego na 10 instancji (VUL). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.10 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0010
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11: Zakup przełączników wielowarstwowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 przełączników wielowarstwowych przeznaczonych do modernizacji i rozbudowy infrastruktury sieciowej szpitala, w tym 6 przełączników warstwy dostępowej oraz 4 przełączników agregacyjno-rdzeniowych. Oferowane urządzenia mają zapewnić zwiększenie bezpieczeństwa, poprawę segmentacji sieci, wzrost wydajności transmisji oraz pełną interoperacyjność z istniejącą infrastrukturą techniczną Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.11 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0011
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12: Zakup urządzeń do digitalizacji papierowej dokumentacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu urządzeń do digitalizacji papierowej dokumentacji medycznej, obejmującego 25 skanerów A4, 2 wysokowydajnych skanerów A3, 3 zestawy komputerowe do obsługi procesów OCR oraz serwer do przechowywania danych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.12 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0012
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231300 Bildschirme, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13: Zakup wkładek optycznych oraz programatora do konfiguracji i zarządzania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 120 wkładek optycznych SFP28 10/25G SR oraz programatora do reprogramowania transceiverów, przeznaczonych do rozbudowy infrastruktury sieciowej szpitala. Sprzęt ma zapewniać kompatybilność modułów optycznych z urządzeniami sieciowymi różnych producentów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.13 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0013
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14: Zakup zestawów komputerowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 50 zestawów komputerowych w ramach modernizacji infrastruktury informatycznej szpitala. Sprzęt będzie przeznaczony do obsługi aplikacji biurowych i medycznych, poczty elektronicznej oraz dostępu do Internetu, dlatego wymagane są urządzenia wydajne, energooszczędne, bezpieczne i przystosowane do ciągłej pracy w środowisku publicznej ochrony zdrowia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.14 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: LOT-0014
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231300 Bildschirme, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse