See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Funkcjonowanie linii L 12m w powiecie piaseczyńskim
Beschreibung: Świadczenie usługi przewozu regularnego wykonywanej w ramach lokalnego transportu zbiorowego na liniach autobusowych funkcjonujących w ramach systemu komunikacji miejskiej łączącego obszar Gmin Góra Kalwaria, Lesznowola, Piaseczno i Prażmów z Warszawą - funkcjonowanie linii L 12m w powiecie piaseczyńskim.
Interne Kennung: 088/2025/FZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001