See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych przez okres 12 miesięcy zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego
Interne Kennung: SPZZOZ.XII.381.12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Pakiet Nr 1 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Pakiet Nr 2 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Pakiet Nr 3 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet Nr 4
Beschreibung: Pakiet Nr 4 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet Nr 5
Beschreibung: Pakiet Nr 5 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 5
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet Nr 6
Beschreibung: Pakiet Nr 6 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 6
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet Nr 7
Beschreibung: Pakiet Nr 7 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 7
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet Nr 8
Beschreibung: Pakiet Nr 8 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 8
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet Nr 9
Beschreibung: Pakiet Nr 9 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 9
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet Nr 10
Beschreibung: Pakiet Nr 10 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 10
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet Nr 11
Beschreibung: Pakiet Nr 11 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 11
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet Nr 12
Beschreibung: Pakiet Nr 12 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 12
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet Nr 13
Beschreibung: Pakiet Nr 13 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 13
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet Nr 14
Beschreibung: Pakiet Nr 14 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 14
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet Nr 15
Beschreibung: Pakiet Nr 15 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 15
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet Nr 16
Beschreibung: Pakiet Nr 16 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 16
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet Nr 17
Beschreibung: Pakiet Nr 17 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 17
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet Nr 18
Beschreibung: Pakiet Nr 18 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 18
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet Nr 19
Beschreibung: Pakiet Nr 19 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 19
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet Nr 20
Beschreibung: Pakiet Nr 20 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 20
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet Nr 21
Beschreibung: Pakiet Nr 21 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 21
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet Nr 22
Beschreibung: Pakiet Nr 22 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 22
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet Nr 23
Beschreibung: Pakiet Nr 23 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 23
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet Nr 24
Beschreibung: Pakiet Nr 24 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 24
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet Nr 25
Beschreibung: Pakiet Nr 25 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 25
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet Nr 26
Beschreibung: Pakiet Nr 26 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 26
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet Nr 27
Beschreibung: Pakiet Nr 27 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 27
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet Nr 28
Beschreibung: Pakiet Nr 28 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 28
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet Nr 29
Beschreibung: Pakiet Nr 29 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 29
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet Nr 30
Beschreibung: Pakiet Nr 30 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 30
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet Nr 31
Beschreibung: Pakiet Nr 31 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 31
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet Nr 32
Beschreibung: Pakiet Nr 32 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 32
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet Nr 33
Beschreibung: Pakiet Nr 33 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 33
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet Nr 34
Beschreibung: Pakiet Nr 34 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 34
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet Nr 35
Beschreibung: Pakiet Nr 35 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 35
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet Nr 36
Beschreibung: Pakiet Nr 36 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 36
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet Nr 37
Beschreibung: Pakiet Nr 37 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 37
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet Nr 38
Beschreibung: Pakiet Nr 38 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 38
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet Nr 39
Beschreibung: Pakiet Nr 39 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 39
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet Nr 40
Beschreibung: Pakiet Nr 40 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 40
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet Nr 41
Beschreibung: Pakiet Nr 41 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 41
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet Nr 42
Beschreibung: Pakiet Nr 42 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 42
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet Nr 43
Beschreibung: Pakiet Nr 43 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 43
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet Nr 44
Beschreibung: Pakiet Nr 44 - Różne produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet Nr 44