2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kancelářských potřeb pro MHMP
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky kancelářských potřeb pro Magistrát hlavního města Prahy, na dobu 4 let, s jedním dodavatelem. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: SLU/OR/0002/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0001