See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju, dzięki realizacji poniższych zadań: 1. Digitalizacji dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki. 2. Integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) 3. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna (EDM) – integracja z systemami e-zdrowia.
Vorherige Bekanntmachung: 285124-2026
Interne Kennung: ZOZ/DO/OM/ZP/27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp termin został skrócony z uwagi na krótki termin realizacji przedsięwzięcia objętego postępowaniem współfinansowanego z KPO D1.1.2 i ryzykiem utraty dofinansowania. Poprzednie postępowanie zakończyło się unieważnieniem na podstawie art. 256 ustawy Pzp z uwagi na niemożliwą do usunięcia wadę.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Załącznik nr 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje Elektroniczną Dokumentację Medyczną, Integrację z Platformą PUI wraz z digitalizacją dokumentacji medycznej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung