See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o. - 10 zadań
Beschreibung: Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o. - 10 zadań Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ i załącznikach zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl.
Interne Kennung: RPUZ/P/0307/2025/DI/IM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144220 Abschleppwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Zadanie nr 1 –Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o
Beschreibung: Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o
Interne Kennung: RPUZ/P/0307/2025/DI/IM- zadanie 1
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 2–Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o
Interne Kennung: RPUZ/P/0307/2025/DI/IM- zadanie 2
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 3–Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o
Interne Kennung: RPUZ/P/0307/2025/DI/IM- zadanie 3
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 4–Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o
Interne Kennung: RPUZ/P/0307/2025/DI/IM- zadanie 4
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 5–Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o
Interne Kennung: RPUZ/P/0307/2025/DI/IM- zadanie 5
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 6–Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o
Interne Kennung: RPUZ/P/0307/2025/DI/IM- zadanie 6
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 7–Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o
Interne Kennung: RPUZ/P/0307/2025/DI/IM- zadanie 7
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 8–Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o
Interne Kennung: RPUZ/P/0307/2025/DI/IM- zadanie 8
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 9–Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o
Interne Kennung: RPUZ/P/0307/2025/DI/IM- zadanie 9
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 10–Dostawa aparatury lokalizacyjnej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach w latach 2025-2026 na potrzeby ENEA Operator Sp. z o. o
Interne Kennung: RPUZ/P/0307/2025/DI/IM- zadanie 10