2. Verfahren
Verfahren
Titel: ul. Pobiedzisko 18 w Gdańsku - remont, przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w ramach projektu p.n. „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków mieszkalnych i użytkowych objętych ochroną konserwatorską, zlokalizowanych na terenie Gminy Miasta Gdańska - w latach 2024-2027”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont, przebudowa (obejmująca termomodernizację) budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z przebudową infrastruktury towarzyszącej przy ul. Pobiedzisko 18 w Gdańsku w ramach projektu p.n. „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków mieszkalnych i użytkowych objętych ochroną konserwatorską, zlokalizowanych na terenie Gminy Miasta Gdańska - w latach 2024-2027”. 2. Zakres robót: a) Zagospodarowanie terenu: - wyrównanie, wymiana i uzupełnienie nawierzchni chodnika, - wykonanie nowoprojektowanej nawierzchni/miejsca na rowery - wykonanie opaski wokół budynku chroniącej mur przed zawilgoceniem, - ocena stanu, oczyszczenie, wymiana, wzmocnienie muru oporowego znajdującego się po stornie południowo-zachodniej, - wykonanie obniżenia trawnikowego, - nasadzenia w obniżeniach trawnikowych, b) Roboty budowlane: - wykonanie izolacji termicznej fundamentów oraz ścian fundamentowych, - wykonanie izolacji termicznej ścian zewnętrznych elewacji nad poziomem gruntu (od wewnątrz) i poniżej poziomu gruntu (od zewnątrz), - wykonanie izolacji termicznej stropu oraz posadzki na gruncie, - wykonanie izolacji przeciwwilgociowej pionowej i poziomej fundamentów i ścian piwnicznych budynku, - wymiana polepy stropu międzykondygnacyjnego na wełnę mineralną, - wykonania i konserwacja zdegradowanych powierzchni drewna konstrukcyjnego, - wymiany istniejącej konstrukcji dachu, - wymiana pokrycia dachowego, - wymiana konstrukcji drewnianej stropów międzykondygnacyjnych (zakres od min. 65-70%); - skucie tynków elewacji, oczyszczenie i ewentualne uzupełnienie cegły elewacji, - odtworzenie gzymsów ceglanych oraz innych elementów ozdobnych, - odtworzenie blend, - uzupełnienie ubytków ścian fundamentowych, ścian zewnętrznych murowanych oraz wewnętrznych ścian piwnicy, - wymiana rynien i rur spustowych, - wymiana opierzeni blacharskich, - wykonanie parapetów wewnętrznych z płyt MDF oraz zewnętrznych z blachy tytanowo-cynkowej, - renowacja i odtworzenie istniejącej balustrady wewnętrznej, - renowacja i odtworzenie istniejących elementów klatki schodowej, - renowacja i odtworzenie istniejących schodów klatki schodowej, - wykonanie nowych schodów i balustrad klatki schodowej (piwnica-parter), - wymurowanie okna w elewacji północnej, - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej (wraz z montażem nawietrzaków wrębowych we wszystkich pomieszczeniach), - montaż systemowych doświetlaczy piwnicznych z nadstawką i rusztem, - pogłębienie części posadzki w piwnicy, - podbicie fundamentów, - wykonanie nowej posadzki wielowarstwowej na gruncie w pomieszczeniach technicznych, - wykonanie posadzki cementowej w pomieszczeniach piwnicznych, - wykonanie ścianek działowych z płyt gipsowo-kartowych, - montaż kominów wentylacji grawitacyjnej, - wymiana obudowy istniejącej skrzynki gazowej, - wykończenie pokrycia części podłóg i ścian płytkimi ceramicznymi, - wykończenie pokrycia części podłóg panelami podłogowymi, - wykonanie tynków wewnętrznych wraz z malowaniem, - wykonanie sufitów gipsowo-kartowych, - wydzielenie lokalu mieszkalnego dostosowanego dla osób z niepełnosprawnością w kondygnacji parteru, - montaż daszków nad wejściem do budynku, uchwytu do flag, - lokalizacja pomieszczenia technicznego dla źródła ogrzewania, wodomierza głównego, c) Instalacje sanitarne: - wykonanie zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej wraz z przyłączem, - wykonanie instalacji wody zimnej, ciepłej wody użytkowej oraz cyrkulacyjnej, - wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, - wykonanie instalacji kanalizacji sanitarnej, - wykonanie oraz montaż dwufunkcyjnego węzła cieplnego, - wykonanie instalacji wentylacji, - biały montaż, d) Instalacje elektryczne i teletechniczne: - dostawa i montaż rozdzielnicy głównej budynku, licznikowej, mieszkaniowej, - wykonanie linii wlz i tras kablowych linii wlz, - wykonanie instalacji uziemiającej, odgromowej, przepięciowej i wyrównawczej w budynku, - wykonanie instalacji niskoprądowej, teletechnicznej, - dostawa i montaż autonomicznych czujek dymu, - dostawa i montaż certyfikowanego przeciwpożarowego wyłącznika prądu, - wykonanie oświetlania podstawowego i awaryjnego, ewakuacyjnego - wykonanie instalacji oświetlenia zewnętrznego, - wykonanie instalacji kabli grzewczych, - wykonanie zewnętrznej kanalizacji teletechnicznej - wykonanie okablowania strukturalnego, internetowej, telewizji naziemnej i kablowej, - wykonanie instalacji domofonowej, - wykonanie instalacji BMS, - uruchomienie poszczególnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych, - wykonanie pomiarów powykonawczych instalacji elektrycznych i teletechnicznych. 3. Szczegóły opisano w pkt 3 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: TZ.250.46.2026.AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111291 Erschließungsarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111213 Abräumungsarbeiten, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45410000 Putzarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45442100 Anstricharbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001